STYPENDIUM SZKOLNE 2023/2024

Informacja dotycząca przyznania pomocy materialnej w formie stypendium szkolnego dla uczniów na rok szkolny 2023/2024.

Pomoc w formie stypendium szkolnego przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie gminy Katowice, jeżeli rodzina ucznia spełnia w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku (sierpień 2023 r.) kryterium dochodowe 600 zł netto na osobę w rodzinie.

Wnioski dostępne są do odbioru w gabinecie pedagoga szkolnego.

Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające dochody wszystkich osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym, które wyszczególnione są w pouczeniu, stanowiącym integralną część wniosku.

Proszę upewnić się, że dostarczono wszystkie dokumenty (załączniki, oświadczenia, wniosek) oraz podano poprawny numer telefonu rodzica do kontaktu.

Wypełnione wnioski należy złożyć do 15 września 2023 roku u pedagoga szkolnego.