UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

Ubezpieczenia szkolne NNW dla uczniów w roku szkolnym 2023/2024 będą zawierane indywidualnie przez rodziców. Ubezpieczenie dzieci i młodzieży szkolnej jest dobrowolne.

W tej ofercie do wyboru są 3 warianty ubezpieczenia indywidualnego, ale odpowiedzialność jest od dnia następnego od wystawienia polisy. Ochrona może być od dowolnego dnia i jest świadczona przez pełne 12 miesięcy.

Ubezpieczającym jest Rodzic lub Prawny opiekun dziecka/ci, a ubezpieczonymi są wskazane dziecko/ci.

Link: https://nnwszkolne.compensa.pl/#NNWInsurance/StartScreen?guid=57375a4a-8a3d-4b8d-82f7-1b615134a0aa

W załączniku LINK_HASŁO DOSTĘPU są wszystkie informacje potrzebne, aby dostać się na stronę do zawarcia ubezpieczenia.

W załączniku KARTA ZALET, oprócz streszczonych zalet jest również info jak szybko zgłosić szkodę wraz z linkiem do zgłoszenia szkody.

Bardzo ważne!

Sprawdzenie poprawności wpisanego adresu email Ubezpieczającego Rodzica / prawnego opiekuna podczas procesu zakupu polisy/certyfikatu!

Jeżeli będzie błąd, tzw. literówka w adresie email, to Ubezpieczający nie otrzyma automatycznie polisy/certyfikatu.