Wycieczka integracyjna do Wrocławia

21 września w ramach integracji polsko - ukraińskiej uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Wrocławia. Głównym celem wycieczki było zwiedzanie Afrykarium we wrocławskim ZOO.

Zobaczyliśmy mnóstwo wspaniałych zwierząt, zachwycające były płaszczki pływające nad naszymi głowami, ogromne żółwie oraz rekiny. Z bliska oglądaliśmy małpy, kapibary, żyrafy i przeróżne płazy i gady. Zachwyciła nas również ogromna Hala Stulecia, która jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po miłym spacerze po Starym Mieście udaliśmy się na zwiedzanie Panoramy Racławickiej - niewątpliwie jest to miejsce zabytkowe, gdzie w powietrzu czuć zapach historii. Dodatkową atrakcją było poszukiwanie krasnali. Pogoda dopisała, a dzieci wróciły zadowolone, robiąc wiele zdjęć oraz filmów.