Kiermasz wielkanocny

W dniu 23 marca  w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny przygotowany przez Spółdzielnię Uczniowską "Ósemka" we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Było świątecznie i wiosennie.

pisanki

Podczas kiermaszu można było podziwiać oraz zakupić świąteczne dekoracje: pisanki, króliczki, kartki świąteczne i wiele innych ozdób - wszystkie wykonane własnoręcznie. Ponadto podczas kiermaszu swoim wyglądem i smakiem przyciągały słodkości. Ciasto sprzedawane było na każdej przerwie, a wybierać było w czym - babeczki, szarlotki, serniki, keksy i inne słodkości. Ciasta przyciągały smakoszy swoimi kształtami i barwami. Chętnych na smakołyki nie brakowało. Nasz kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem.

To wydarzenie wprowadziło całą społeczność szkolną w nastrój zbliżających się Świąt i przypomniało, że Wielkanoc tuż, tuż.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji!