Projekt - Kuchnia niemiecka

15 maja chłopcy z klasy IIa w składzie: Krzysztof Ćmiel, Szymon Fronczak, Damian Gieral i Dawid Wojarski zaprezentowali przygotowany przez siebie projekt edukacyjny pod tytułem "Kuchnia niemiecka". Prezentacja odbyła się w obecności Dyrektora szkoły pana Marka Zdebla oraz opiekuna projektu pana Szymona Kasperka.

Oprócz informacji o kuchni niemieckiej, jej podobieństwach do kuchni polskiej, chłopcy zaprezentowali wykonaną przez siebie książkę kucharską, w której znalazły się przepisy typowe dla kuchni niemieckiej wraz z kolorowymi ilustracjami. Całej prezentacji dopełniła degustacja ciasta przygotowanego przez Damiana, opartego oczywiście na niemieckich przepisach.

Książka kucharska, która pozostała w szkole, będzie znakomitym przypomnieniem przepysznego poczęstunku i wspaniałej atmosfery na zjęciach.