Ogólnopolski konkurs plastyczny "Pocztówka z Polski"

JA – TY – MY OBYWATELE  E  U  R  O  P  Y - to ogólnopolski konkurs plastyczny, w tym roku pod hasłem: „Pocztówka z Polski. Jego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Zespole Szkół i Placówek nr 2 w Katowicach.

znaczek Punktem wyjścia dla uczestników konkursu jest wiedza na temat swojego regionu i kraju. Celem natomiast - refleksja nad tym, co wartościowego możemy pokazać ze swojej kultury mieszkańcom Europy. Ostatecznym rezultatem projektu to prezentacja siebie, swojego miasta, regionu i kraju.

Wyzwanie podjął Antoni Sudoł z klasy IVb i wygrał – jego praca została wyróżniona spośród ośmiuset nadesłanych na konkurs.

Podczas uroczystej akademii wręczono liczne nagrody dla uczniów z całej Polski, w tym również dla naszego ucznia klasy 4B!

Nagrodzone prace zostaną wydrukowane i wysłane do instytucji europejskich oraz partnerów z projektu Erasmus+ z informacją o przypadającej w 2018 roku 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Gratulacje dla Antka!!! buźka