Dni Brynowa i Ligoty

Dnia 9 czerwca 2018 roku w naszej dzielnicy odbył się festyn Dni Brynowa i Ligoty w ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. W godzinach dopołudniowych na stadionie KS Rozwój przeprowadzono rozgrywki sportowe dla placówek oświatowych naszej dzielnicy.

Uczniowie naszej szkoły czynnie uczestniczyli w zawodach zdobywając zdecydowaną większość nagród. Licznie dopisali również rodzice i nauczyciele. Spartakiada sportowa rozpoczęła się uroczystym przemarszem wszystkich uczestników na stadion i odśpiewaniem hymnu państwowego. Uczestnicy swoim strojem i dekoracją stworzyli biało-czerwoną flagę. Atmosfera była podniosła. Po części oficjalnej rozpoczęły się zawody – była to bardzo fajna zabawa uwieńczona nagrodami. W godzinach popołudniowych wszystkie placówki prezentowały się na scenie w części artystycznej festynu. Była to okazja do zaprezentowania szkoły środowisku lokalnemu oraz bliższego poznania sąsiednich placówek. Naszą szkołę reprezentowali: uczennice  z grupy tanecznej Roksana Sarkowicz, Wiktoria Tomala, Alicja Brzozowska - zaprezentowały taniec współczesny; w solowym tańcu współczesnym połączonym z gimnastyką artystyczną wystąpiła Nicola Gouda; między tańcami piosenkę Friend zaśpiewał Oskar Kwaśny, a na koniec wystąpili śpiewający rodzice, którzy tym występem chcieli podkreślić mocną więź i współpracę między szkołą a rodzicami - zaprezentowali 2 utwory. Podczas imprezy panowała miła i pogodna atmosfera, pomagały w tym nasze nastroje oraz słońce, które tego dnia było z nami przez cały dzień. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do miłego spędzenia czasu.

dyplom Dni Brynowa i Ligoty