Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wreszcie możemy odetchnąć z ulgą. 22 czerwca to był ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018. Na uroczystej akademii pan Dyrektor podsumował naszą całoroczną pracę, wręczając nagrody  i dyplomy wyróżniającym się uczniom.

Dyplomami uhonorowani zostali również rodzice uczniów, którzy zapracowali na świadectwa z paskiem. Pan Dyrektor docenił  także tych rodziców, którzy ze szczególną aktywnością współpracowali ze szkołą. W zakończenie części oficjalnej zabrzmiała jednak nuta smutku. To z powodu rozstania z panią Genowefą Kuszek i panem Romanem Powązką, którzy zdecydowali się skorzystać z zasłużonego odpoczynku na emeryturze.

Po części oficjalnej przyszedł czas na rozrywkę i nieco zadumy. W programie artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy IIa  i IIb  podróżowaliśmy pociągiem, zatrzymując się na stacjach znaczących wydarzeń naukowych i rozrywkowych w naszej szkole. Na kolejnych przystankach witały nas przebojowe piosenki  z różnych epok muzyki rozrywkowej, które skutecznie zachęciły uczniów i bardziej śmiałych nauczycieli  do radosnych podrygów w dyskotece.

Życzymy wszystkim miłych wakacji i zapraszamy we wrześniu! słoneczko