Zbiórka książek

Od 25 września do nieokreślonej przyszłości w bibliotece szkolnej przyjmowane są dary książkowe. Za każdą wartościową pozycję można uzyskać 1-2 punktów, bo liczy się nie tylko dar, ale także zauważenie potrzeb innych i chęć dzielenia się.

W ten sposób niepotrzebne w domu lektury wzbogacą zbiory biblioteki szkolnej, z której od nowego roku szkolnego korzystają dzieci młodsze - czwartoklasiści, a po I semestrze – pierwszoklasiści.

Bardzo dziękuję za zorganizowanie akcji Agacie K. z klasy 2C oraz wszystkim uczniom (pani Renacie, Milenie, Milence, Henrykowi, Zuzi, Małgosi, Patrycji i Kseni), którzy podarowali już tak wiele!

nauczyciel bibliotekarz Jolanta Wawoczny Uśmiech