Sukcesy w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych!

Z dumą informujemy o sukcesach jakie osiągnęły nasze uczennice Nadia Krzywda oraz Zuzanna Szewczyk z kl. 3c gimnazjalnej  w Wojewódzkch Konkursach Przedmiotowych.

Nadia została laureatką z historii, a Zuzia uzyskała tytuł finalisty z matematyki.

Zostać laureatem czy też finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego organizowanego przez Śląskiego Kuratora Oświaty jest niezwykle trudno – trzeba wykazać się nie tylko umiejętnościami, ale też nietypowym myśleniem, a w przygotowania włożyć dużo pracy. Tym bardziej Nadii i Zuzi bardzo gratulujemy i cieszymy się ich sukcesem. Laureat i finalista tak trudnego i prestiżowego konkursu to wzór do naśladowania dla uczniów młodszych klas. Zachęcamy do systematycznej, wytrwałej pracy – naprawdę warto!

gratulacje