Matematyczne sukcesy w OLIMPUSIE!

Bardzo miło nam poinformować, że zaszczytny tytuł LAUREATA Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej OLIMPUS z matematyki otrzymało troje uczniów naszej szkoły.

olimpus

8 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie matematycznym Olimpus. Wykazali się umiejętnością logicznego myślenia, wyobraźnią przestrzenną oraz zdolnością rozwiązywania nietypowych zadań.
Nasi laureaci:

• Jakub Dobrzański   kl. 4a
  • Dominik Jakubiak   kl. 8a

Zuzanna Szewczyk   kl. 3c gimnazjalna

Bardzo dobre miejsca zdobyli również: Roksana Sarkowicz (kl. 3c), Bartek Borowiec (kl.4a), Jakub Bator (kl.5a) i Maria Piela (kl.7a). Większość uczestników spisała się znakomicie, uzyskując wyższy wynik niż średnia krajowa, potwierdza to wysokie umiejętności naszych uczniów z matematyki.

Wszystkim uczestnikom, szczególnie trójce laureatów, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!! bravo