Wizyta przedszkolaków

W poniedziałek 27 maja przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego Tęcza w Katowicach odwiedziły naszą szkołę. Klasa Ib z wielką przyjemnością gościła przedszkolaków w swojej sali, pokazując im jak uczą się pierwszoklasiści, opowiedzieli o najciekawszych wydarzeniach w szkole.

Największe emocje u naszych gości wzbudziła inscenizacja wierszy Jana Brzechwy oraz Juliana Tuwima w wykonaniu starszych kolegów i koleżanek.

Po przedstawieniu na przedszkolaków czekała słodka niespodzianka. Przed opuszczeniem naszej szkoły przedszkolaki oprowadzone przez panią pedagog Jolę zwiedziły szkołę: zobaczyły sale lekcyjne, salę gimnastyczną, bibliotekę oraz stołówkę. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Uśmiech

podziękowanie     kwiatek