Dzień Postaci z Bajek

Dzień Postaci z Bajek to święto wszystkich bajkowych postaci i dobry moment, aby przypomnieć sobie część z nich.

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale też przekazują ważne prawdy życiowe. Uczniowie klas 1-3 naszej szkoły w dniu 23 września uczcili to święto przebierając się za ulubionych bohaterów bajkowych. Uczniowie klas I wysłuchali czytanych baśni, klasy II brali udział w quizie Parada Bajek. Sala gimnastyczna w dniu dzisiejszym zamieniła się w Pokój Zagadek. Na szczęście uczniowie klas III wykazali się bardzo dobrą znajomością bajek, umiejętnością logicznego myślenia i pracą grupową. Rozwiązali wszystkie przygotowane zagadki i zdobyli Klucze do Świata Baśni. To był bajeczny dzień!!!