Mole książkowe polecają

Zapraszam fanów tajemnic i zagadek do zapoznania się z książkami Bena Gutersona o niezwykłym Hotelu Winterhouse.

Hotel Winterhouse

Sekrety Hotelu Winterhouse

Zagadki Hotelu Winterhouse

Główną bohaterką serii jest Elizabeth, która zostaje wysłana przez swoich opiekunów do położonego na odludziu tytułowego hotelu. Z jednej strony Elizabeth jest przekonana, że jedyne co zastanie w hotelu to niekończącą się nudę, z drugiej strony cieszy się, że w końcu udało jej się uwolnić od nielubianego wujostwa… Czy faktycznie Elizabeth będzie się nudzić w tajemniczym hotelu? Tego musicie się już sami dowiedzieć.

Trylogia Bena Gutersona zaciekawi czytelnika w każdym wieku, bo kto nie chciałby pomyszkować w starym hotelu? Ponadto mamy tutaj zagadki do rozwiązania, spotykamy dziwnych gości, a rodzinna tajemnica zakrawa o… czarną magię.

Autor wykreował niesamowity, tajemniczy świat, a dzięki szczegółowym opisom każdego zakątka hotelu, czytelnik odnosi wrażenie jakby rzeczywiście znajdował się w tym magicznym miejscu.

mole książkowe