STYPENDIUM SZKOLNE 2021/2022

Rodzice uczniów ubiegających się o stypendium szkolne na rok 2021/22 mogą pobrać druki u pedagoga szkolnego. Wypełnione wnioski należy złożyć do 15 września 2021 roku u pedagoga szkolnego.

Stypendium szkolne może otrzymać uczeń znajdujący się w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z niskich dochodów w rodzinie. Kryterium dochodowe wynosi 528zł netto na jedną osobę w rodzinie, od stycznia 2022 wzrośnie do 600 zł na osobę.

W celu zachowania równego dostępu do pomocy materialnej dla uczniów we wrześniu 2021 przyjmowane są również wnioski o dochodzie 600 zł netto na osobę w rodzinie.

Pedagog szkolny  Jolanta Hejnoł