Półkolonie letnie

W naszej szkole po raz pierwszy odbyły się półkolonie letnie. Kontynuując już tradycję organizacji tego wypoczynku w zimie, udało nam się zorganizować go latem.

Dwa ostatnie tygodnie sierpnia to dwa turnusy półkolonii letnich i cudownej, kreatywnej zabawy dla dzieci z naszej szkoły. W tym czasie każdy dzień wypełniony był wspaniałą zabawą, nauką, możliwością zawierania nowych przyjaźni. Był to czas, dzięki któremu mogliśmy wrócić do szkoły z pozytywnym nastawieniem i chęcią do nauki.

Codziennie dzieci korzystały z szerokiego wachlarza warsztatów tematycznych, wyjść, zabaw i gier, a także ciepłych posiłków i zdrowych przekąsek. Nie mogło zabraknąć również pamiątkowych prezentów.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za ten wspaniały czas! Zapraszamy na najbliższe półkolonie, które odbędą się w ferie zimowe.

Poniżej zapraszamy do obejrzenia ciekawej i pamiątkowej galerii zdjęć.