Zapraszamy do TWÓRCZEJ KRAINY

Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy nie tylko powrotem do Ósemki, ale także otwarciem od dawna wyczekiwanego placu zabaw;)

Dzięki wsparciu rodziców uczniów  i przyjaciół  naszej szkoły wygraliśmy w głosowaniu na Budżet Obywatelski i dzięki temu mamy TWÓRCZĄ KRAINĘ, czyli fantastyczne miejsce do zabawy i edukacji;)

Otwarcie placu zabaw odbyło się 3 września.  Na uroczystość przybył Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun, który razem z dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 Markiem Zdeblem i pomysłodawczynią Twórczej Krainy panią Sylwią Matusiak-Bednarz, przeciął symboliczną wstęgę, otwierając tym samym nowe miejsce zabawy dla uczniów szkoły i lokalnej społeczności.

Zapraszamy do TWÓRCZEJ  KRAINY, życząc świetnej i przede wszystkim bezpiecznej zabawy. Uśmiech