Ale draka! Dzień Chłopaka;)

Ostatni dzień września to świetna okazja, by zorganizować Dzień Chłopaka.

Dziewczynki i dziewczyny ze wszystkich klas postanowiły zrobić swoim kolegom mnóstwo niespodzianek;)

W klasie pierwszej chłopcy mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach i konkursach, otrzymali też zabawki logiczne.

Chłopcy z klasy II a świętowali podwójnie. Zostali obdarowani drobnymi upominkami, a za zdanie testu na gentelmena otrzymali medale Super Chłopaków, natomiast z klasy II b zostali obdarowani lizakami i grą Zośka.

W III a cieszono się z układanek Dinozaury i długopisów,  a w III b urządzono kino klasowe, gdzie można było obejrzeć bajki i zajadano się pierniczkami.

Klasa IV a spędziła mile czas odgadując marki samochodów, ubijając pianę i jedząc cytryny tak, by się nie skrzywić;), zaś w klasie IV b rozwiązywano kalambury, jedzono słodycze, a chłopcy cieszyli się z wiatraków do USB.

Chłopcy z V a dostali batoniki i jojo, a klasa V b była na kręglach.

Dziewczyny z klasy VII podarowały chłopcom bilety do kina. Ósmoklasistki upiekły kolegom ciasto (klasa VIII a) i wręczyły pieski-gniotki (klasa VIII b).

30 września w naszej szkole był dniem zabaw, gier i prezentów;)

Wszystkim kolegom życzymy tego, co wymarzone i najfajniejsze;)))