STYPENDIUM SZKOLNE 2022/2023

Informacja dotycząca przyznania pomocy materialnej w formie stypendium szkolnego dla uczniów na rok szkolny 2022/2023.

Pomoc w formie stypendium szkolnego przysługuje uczniom zamieszkałym na terenie gminy Katowice, jeżeli rodzina ucznia spełnia w miesiącu poprzedzającym złożenie wniosku (sierpień 2022 r.) kryterium dochodowe 600 zł netto na osobę w rodzinie.

Wnioski dostępne są do odbioru w gabinecie pedagoga szkolnego lub na stronie internetowej.

Do wniosku należy dołączyć dokumenty potwierdzające dochody wszystkich osób pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym, które wyszczególnione są w pouczeniu, stanowiącym integralną część wniosku.

Proszę upewnić się, że dostarczono wszystkie dokumenty (załączniki, oświadczenia, wniosek) oraz podano poprawny numer telefonu rodzica do kontaktu.

Termin i miejsce składania wniosków:

01 – 15 września 2022 r. w gabinecie pedagoga w godzinach pracy (s. 19- I piętro).

Dodatkowe informacje można uzyskać u pedagoga szkolnego Jolanty Hejnoł.

Tel. 322 527 885