Dla chłopców i chłopaków moc życzeń i buziaków

30 września świętujemy Dzień Chłopaka.

W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, mali mężczyźni z naszej szkoły otrzymali od swoich koleżanek bardzo dużo dowodów sympatii;)
Najmłodsi chłopcy z klasy 1a i ci starsi z 5 b dostali kostki rubika. Uczniowie z 1b- odznaki z imionami oraz słodycze. Klasy 2a i 3b poszły do kina na film & quot; Tedi i szmaragdowa tablica & quot;. Uczniowie 3a i 8a otrzymali krawaty. Chłopcy z 4a cieszyli się z kubków ze swoimi imionami i układanek, a ich rówieśnicy z 4b smakowali galaretki, które zrobiły dla nich koleżanki z klasy i czekoladki. Dziewczyny z 5a upiekły dla kolegów ciasto. Ósemkowicze z 6a dostali skarpetki, a ich koledzy z klasy b zjedli zamówione przez koleżanki pizze.

Wszystkim dziewczynom gratulujemy pomysłowości, a chłopakom życzymy dużo uśmiechu.